POWRÓT DO STRONY

 

Rejestracja

BUJNOWICZ Konsorcjum przypomina Użytkownikom rejestrującym się w Systemie Logowania o konieczności rzetelnego wypełnienia pól formularza rejestracyjnego. Poprawne wypełnienie formularza ma bezpośredni wpływ na sposób obsługi Użytkowników przez BUJNOWICZ Konsorcjum. Wszelkie informacje o sposobie wykorzystywania danych pozostawionych w procesie rejestracji dostępne są w dokumencie Polityka prywatności.

Dane podstawowe

Imię

Nazwisko

Telefon

 

  pola obowiązkowe

 

 

 

Adres e-mail

Powtórz adres e-mail

Hasło

Powtórz hasło

Siła hasło

Brak hasła

Wpisz kod z obrazka obok

Zapoznałem się z zasadami korzystania z Systemu Logowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BUJNOWICZ Konsorcjum z siedzibą w Katowicach przy ulicy Sowińskiego 5a dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zmian.), dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.

 

Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez BUJNOWICZ Konsorcjum z siedzibą w Katowicach przy ulicy Sowińskiego 5a na wyżej podany adres elektroniczny (e-mail) zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (DZ.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204).